AFK336M50E16VT-F
MFR.Part #
AFK336M50E16VT-F
JLCPCB Part #
C2443134
Package
SMD,D8xL6.5mm
Description
-55℃~+105℃ 146.25mA@120Hz 2000hrs@105℃ 33uF 50V 680mΩ ±20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS