AHA158M06G24T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHA158M06G24T-F
JLCPCB Part #
C2443124
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1500uF 2000hrs@105℃ 400mΩ@120Hz 480mA@120Hz 6.3V ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS