AFC337M06F24T-F
MFR.Part #
AFC337M06F24T-F
JLCPCB Part #
C2443115
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 300mΩ 330uF 337.5mA@120Hz 6.3V ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS