AFC227M10F24T-F
MFR.Part #
AFC227M10F24T-F
JLCPCB Part #
C2443114
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 220uF 300mΩ 337.5mA@120Hz ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS