AVS227M25G24T-F
MFR.Part #
AVS227M25G24T-F
JLCPCB Part #
C2443109
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2Ω@120Hz 10.2mm 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 25V 310mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS