AHA337M25F24T-F
MFR.Part #
AHA337M25F24T-F
JLCPCB Part #
C2443100
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 180mA@120Hz 2000hrs@105℃ 25V 330uF 800mΩ@120Hz ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS