AHA476M63F24T-F
MFR.Part #
AHA476M63F24T-F
JLCPCB Part #
C2443097
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 47uF 50mA@120Hz 6.3Ω@120Hz 63V ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS