AVS227M10E16T-F
MFR.Part #
AVS227M10E16T-F
JLCPCB Part #
C2443071
Package
SMD,D8xL6.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 2000hrs@85℃ 220uF 250mA@120Hz 2Ω@120Hz ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS