AVS107M25E16T-F
MFR.Part #
AVS107M25E16T-F
JLCPCB Part #
C2443067
Package
SMD,D8xL6.2mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 2.7Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 25V 91mA@120Hz ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS