AVE477M10G24T-F
MFR.Part #
AVE477M10G24T-F
JLCPCB Part #
C2443063
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 2000hrs@85℃ 458mA@120Hz 470uF 850mΩ@120Hz ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS