AVE107M63G24T-F
MFR.Part #
AVE107M63G24T-F
JLCPCB Part #
C2443056
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 1.66Ω@120Hz 100uF 2000hrs@85℃ 226mA@120Hz 63V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS