AFC107M10E16T-F
MFR.Part #
AFC107M10E16T-F
JLCPCB Part #
C2443049
Package
SMD,D8xL6.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10V 172.5mA@120Hz 400mΩ ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS