AVS107M50F24T-F
MFR.Part #
AVS107M50F24T-F
JLCPCB Part #
C2443041
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 2000hrs@85℃ 200mA@120Hz 2Ω@120Hz 50V ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS