AVS227M10X16T-F
MFR.Part #
AVS227M10X16T-F
JLCPCB Part #
C2443036
Package
SMD,D6.3xL7.9mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5Ω@120Hz 10V 150mA@120Hz 2000hrs@85℃ 220uF ±20% SMD,D6.3xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS