AVS226M63F24T-F
MFR.Part #
AVS226M63F24T-F
JLCPCB Part #
C2443030
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10.2mm 13.6Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 22uF 40mA@120Hz 63V 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS