AHA107M10E16T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHA107M10E16T-F
JLCPCB Part #
C2443029
Package
SMD,D8xL6.2mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10V 110mA@120Hz 2000hrs@105℃ 4.3Ω@120Hz ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS