AHA107M25E16T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHA107M25E16T-F
JLCPCB Part #
C2443028
Package
SMD,D8xL6.2mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2.7Ω@120Hz 2000hrs@105℃ 25V 91mA@120Hz ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS