AHA108M06F24T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHA108M06F24T-F
JLCPCB Part #
C2443024
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 2000hrs@105℃ 300mA@120Hz 6.3V 600mΩ@120Hz ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS