AHA107M25F24T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHA107M25F24T-F
JLCPCB Part #
C2443023
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 130mA@120Hz 2.7Ω@120Hz 2000hrs@105℃ 25V ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS