AHA477M10F24T-F
MFR.Part #
AHA477M10F24T-F
JLCPCB Part #
C2443021
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 200mA@120Hz 470uF 900mΩ@120Hz ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS