AVEZ106M50D16T-F
MFR.Part #
AVEZ106M50D16T-F
JLCPCB Part #
C2443007
Package
SMD,D6.3xL5.3mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 2Ω 5.3mm 50V 56mA@120Hz 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS