AFC226M06B12T-F
MFR.Part #
AFC226M06B12T-F
JLCPCB Part #
C2443000
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 3Ω 45mA@120Hz 6.3V ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS