AFC685M25B12T-F
MFR.Part #
AFC685M25B12T-F
JLCPCB Part #
C2442994
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 3Ω 45mA@120Hz 6.8uF ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS