AVE226M04A12T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVE226M04A12T-F
JLCPCB Part #
C2442984
Package
SMD,D3xL5.3mm
Description
-40℃~+85℃ 14mA@120Hz 2000hrs@85℃ 22uF 31.65Ω@120Hz 4V ±20% SMD,D3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS