AVS106M50C12T-F
MFR.Part #
AVS106M50C12T-F
JLCPCB Part #
C2442972
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 23.2Ω@120Hz 27mA@120Hz 5.4mm 50V 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS