AHA226M25D16T-F
MFR.Part #
AHA226M25D16T-F
JLCPCB Part #
C2442956
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10.6Ω@120Hz 1000hrs@105℃ 22uF 25V 55mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS