AVES106M35C12T-F
MFR.Part #
AVES106M35C12T-F
JLCPCB Part #
C2442954
Package
SMD,D5xL5.3mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 21.6Ω@120Hz 23mA@120Hz 35V ±20% SMD,D5xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS