AVS106M35C12T-F
MFR.Part #
AVS106M35C12T-F
JLCPCB Part #
C2442953
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 19.9Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 30mA@120Hz 35V ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS