AVEZ106M35C12T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVEZ106M35C12T-F
JLCPCB Part #
C2442950
Package
SMD,D5xL5.3mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5Ω 1000hrs@105℃ 10uF 35V 88mA@120Hz ±20% SMD,D5xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS