AVS476M06B12T-F
MFR.Part #
AVS476M06B12T-F
JLCPCB Part #
C2442927
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 12.3Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 36mA@120Hz 47uF 6.3V ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS