AVE106M10B12T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVE106M10B12T-F
JLCPCB Part #
C2442913
Package
SMD,D4xL5.3mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 10uF 2000hrs@85℃ 23mA@120Hz 39.79Ω@120Hz ±20% SMD,D4xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS