AVS225M50B12T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVS225M50B12T-F
JLCPCB Part #
C2442909
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 16mA@120Hz 2.2uF 2000hrs@85℃ 50V 90.5Ω@120Hz ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS