AVS335M50B12T-F
MFR.Part #
AVS335M50B12T-F
JLCPCB Part #
C2442907
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 16mA@120Hz 2000hrs@85℃ 3.3uF 50V 60.3Ω@120Hz ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS