AFK157M80H32T-F
MFR.Part #
AFK157M80H32T-F
JLCPCB Part #
C2442879
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 150uF 320mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ 500mA@100kHz 80V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS