AFK227M10E16T-F
MFR.Part #
AFK227M10E16T-F
JLCPCB Part #
C2442860
Package
SMD,D8xL6.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 220uF 260mΩ 300mA@100kHz ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS