AFK477M35H32T-F
MFR.Part #
AFK477M35H32T-F
JLCPCB Part #
C2442834
Package
SMD,D12.5xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1A@100kHz 12.5mm 14mm 35V 470uF 5000hrs@105℃ 60mΩ@100kHz ±20% SMD,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS