HZA107M025X16T-F
MFR.Part #
HZA107M025X16T-F
JLCPCB Part #
C2442790
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 200mA@120Hz 25V 30mΩ 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS