HZA337M025G24T-F
MFR.Part #
HZA337M025G24T-F
JLCPCB Part #
C2442789
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10000hrs@105℃ 10mm 20mΩ 250mA@120Hz 25V 330uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS