HZA476M035D16T-F
MFR.Part #
HZA476M035D16T-F
JLCPCB Part #
C2442787
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 130mA@120Hz 35V 47uF 6.1mm 6.3mm 60mΩ ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS