HZA106M050C12T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
HZA106M050C12T-F
JLCPCB Part #
C2442786
Package
SMD,D5xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10uF 120mΩ 50V 5mm 6.1mm 75mA@120Hz ±20% SMD,D5xL6.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS