HZC107M050G24VT-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
HZC107M050G24VT-F
JLCPCB Part #
C2442781
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 100uF 10mm 160mA@120Hz 28mΩ 4000hrs@125℃ 50V ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS