HZA336M063F24VT-F
MFR.Part #
HZA336M063F24VT-F
JLCPCB Part #
C2442777
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10000hrs@105℃ 170mA@120Hz 33uF 40mΩ 63V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS