SMRH5D28-6R8NT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMRH5D28-6R8NT
JLCPCB Part #
C261496
Package
SMD,6x6mm
Description
1.8A 45mΩ 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS