SMRH4D28-220MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMRH4D28-220MT
JLCPCB Part #
C261488
Package
SMD,5x5mm
Description
22uH 235mΩ 700mA 700mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS