SMRH4D28-4R7NT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMRH4D28-4R7NT
JLCPCB Part #
C261486
Package
SMD,5x5mm
Description
1.32A 1.32A 4.7uH 72mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS