SMRH4D18-4R7NT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMRH4D18-4R7NT
JLCPCB Part #
C261483
Package
SMD,5x5mm
Description
162mΩ 4.7uH 840mA 840mA Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS