MMA02040D3302FB300
MFR.Part #
MMA02040D3302FB300
JLCPCB Part #
C23589811
Package
MELF
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 400mW ±1% ±25ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS