R06S1B220KN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
R06S1B220KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C260730
Package
Plugin,P=5mm
Description
22pF 2kV 3mm 5mm 7mm SL ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS