20CJQ060
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
20CJQ060
JLCPCB Part #
C260229
Package
SOT-223-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1A 20uA@60V 26A 550mV@1A 60V SOT-223-3 Schottky Diodes ROHS