RC-02W151JT
MFR.Part #
RC-02W151JT
JLCPCB Part #
C258115
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS